Polska firma-producent jachtów

Wszyscy kojarzymy odpoczynek nad wodą nie tylko z korzystaniem z szerokich, piaszczystych plaż, opalaniem się czy pływaniem. Relaks nad wodą to również możliwość uprawiania różnorodnych sportów wodnych a także żeglarstwo czy wyprawa jachtem. Polska może poszczycić się tutaj bardzo dobrym położeniem, mamy przecież liczne piękne jeziora. Zarówno te znane i rozpoznawalne przez każdego jak i mniejsze, wciąż nieodkryte a tak samo piękne. Dobra łódź, jacht czy żaglówka zdecydowanie uatrakcyjnią nasz wypoczynek nad wodą. Będą zachętą do skorzystania z rozrywek, których jeszcze nie próbowaliśmy. Mogą być również wstępem do przygody z żeglarstwem lub wędkarstwem. Świetnym pomysłem na wyjazd z drugą połówką będzie romantyczna wycieczka nad jezioro, podziwianie wschodu lub zachodu słońca. Wszystkie te plany pomoże zrealizować nam dobrze wybrana łódź. Tego typu łodzie oferuje nam polska firma Prestige yacht.

Czym zajmuje się firma

Firma Prestige yacht powstała w 2010 roku w Warszawie. W skład tej firmy wchodzi stocznia jachtowa, zakład zlokalizowany w stolicy. Firma jest producentem jachtów i łodzi. Wysoka jakość wykonania, komfort i zadowolenie z użytkowania, nowatorski design – to cechy, które wyróżniają łodzie tej firmy. Produkowane przez nią jachty stoją na najwyższym poziomie i śmiało mogłyby konkurować z tymi zagranicznymi. Firma stawia sobie za cel produkcję łodzi najwyższej jakości, które pomogą odkrywać radość z rozrywki nad jeziorem. Korzystanie z łodzi tej firmy to przyjemność oraz bezpieczeństwo. Są one polecane dla wszystkich, zarówno początkujących jak i wykwalifikowanych żeglarzy. Łodzie prestige yachts spełnią oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów.

Łodzie produkowane przez firmę

Wśród łodzi wykonywanych przez firmę Prestige yacht znajdziemy modele Nubian 24 i Nubian 29. Jachty te wyróżniają się nietypową i nowoczesną konstrukcją, są przeznaczone zarówno dla turystów jak i bardziej wymagających użytkowników. Są profesjonalnie zaprojektowane i dobrze wyposażone. Będą cieszyły każdego miłośnika wypoczynku nad wodą.

Możesz również polubić…