Nocleg w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny jest miastem, który cieszy się dużą popularnością. Położony nad Wisłą, oferuje wiele atrakcji turystycznych, co z każdym rokiem przyciąga coraz więcej turystów. Mimo że nie jest zbyt dużą miejscowością, warto jest poświecić jej czas i zatrzymać się w niej na kilka dni, by móc poznać wszystkie uroki miasta. Jedną z głównych atrakcji jest zamek, z którego rozpościera się piękna panorama i widok polskich ziem. Jest to miejsce chętnie odwiedzane przez turystów i nie ma co się dziwić – zdjęcia tam wykonane prezentują się naprawdę pięknie i mogą być wspaniałą pamiątką na lata.

Idealne miejsce na nocleg

Gdy planujemy wycieczkę do Kazimierza Dolnego, warto wcześniej zapoznać się z bazą noclegową i wybrać odpowiednie miejsce. Jednym z nich jest willa murka, która uchodzi za jedną z piękniejszych w okolicy. Mieści się ona w przedwojennej rezydencji, a zlokalizowana jest niecałe 800 metrów od samego serca miasta, czyli centrum. Cicha i zalesiona okolica sprawia, że pobyt w willi staje się niesamowitym relaksem. Klasyczny wystrój wnętrz, prywatne łazienki w każdym pokoju, piękne drewniane meble, darmowe WiFi – to wszystko decyduje o tym, że warto odwiedzić to miejsce i zostać w nim na dłużej. W każdym pokoju znajduje się telewizor i zestaw do parzenia kawy oraz herbaty, co zdecydowanie umili każdy poranek. Zadowoleni klienci podkreślają niesamowity klimat panujący w miejscu, jakim jest willa murka

W niedalekiej okolicy, bo tuż w budynku obok, znaleźć można restauracje serwującą europejskie i polskie dania. Znajduje się tam również bar, który dostępni jest dla wszystkich korzystających z usług willi. Goście do dyspozycji mają przestrzeń znajdującą się w ogrodzie, co sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Kolejnym plusem jest darmowy parking zlokalizowany na posesji, w którym każdy z wczasowiczów będzie mógł bezpiecznie zostawić swoje auto. Idealna lokalizacja obiektu sprawia, że wszędzie jest blisko – spacer na zamek zajmuje zaledwie 30 minut, zaś od rynku dzieli nas 20 minut.

Możesz również polubić…