Mercedes i Ford – zakup oryginalnych części

Każdy samochód, niezależnie od marki z biegiem lat użytkowania ulega awarii. Na szczęście dziś możliwa jest szybkie i sprawne usuniecie większości, nawet tych bardziej poważnych usterek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich właścicieli samochodów, poszczególne sklepy oferują wysokiej jakości, w pełni oryginalne części samochodowe.

Marka a oryginalne części Ford

Do wielu pożądanych przez tysiące kierowców samochodów można zaliczyć pojazdy marki Ford. Korzenie tej fabryki sięgają do 1903 roku. Wówczas to w amerykańskim mieście Dearborn w Henry Ford otworzył fabrykę, która z czasem wyróżniała się na tle wielu innych firm produkcją niezawodnych oraz ekskluzywnych pojazdów marki Ford.

Kolejna fabryka – Ford Motor Company fabryka – została otwarta w 1911 roku w Kanadzie i z czasem zawędrowała do Europy. Była ona jedną z pierwszych firm, które zastosowały metodę produkcji taśmowej. Dzięki temu poszczególne części do Forda były montowane w bardzo szybkim tempie, a pojazdy tej marki stały się dostępne nie tylko dla bogatych, lecz także średniozamożnych klientów. Ogromny sukces przyniosła firmie produkcja samochodu Ford T którego powstanie uznawane jest za początek masowej motoryzacji.

Samochody marki Ford posiadają wiele zalet. Wśród wielu z nich można wymienić:

– doskonałą dostępność części zamiennych
– ekskluzywny wygląd poszczególnych pojazdów samochodowych
– wygodne oraz wszechstronne wnętrza
– wysoką jakość montażu
– doskonałe wyciszenie samochodu
– lekkie konstrukcje nadwozia oraz wytrzymałość nadwozia
– bardzo niskie zużycie paliwa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich posiadaczy samochodów marki Ford poszczególne sklepy oferują wysokiej jakości, w pełni oryginalne części. Każda z nich jest produkowana zgodnie z wysokimi standardami jakościowymi, które obowiązują przy produkcji pojazdów na pierwszy montaż. Decydując się na zakup oryginalnych części u certyfikowanego partnera, każdy klient może mieć stuprocentową pewność, że wszystkie posiadają one homologację oraz są w pełni sprawne oraz bezpieczne podczas użytkowania pojazdu.

Poszczególne sklepy oferują części do: Forda Fiesty Mk7, Forda Focusa Mk3, Forda Kuga Mk2, Forda C-ma, x, Ford K, Forda Mondeo Mk4, Forda Galaxy Mk2 oraz wielu innych modeli. Do najczęściej kupowanych akcesoriów można zaliczyć: zestawy hamulcowe, a więc tarcze i klocki rozrząd, świece zapłonowe oraz oleje silnikowe.

Marka a oryginalne części Mercedes

Mercedes-Benz to światowej sławy marka motoryzacyjna. Jej początki sięgają 1866 roku, kiedy to niemiecki inżynier Karl Friedrich Benz opatentował pierwszy na całym świecie pojazd trójkołowy. Dziś pod tą niezawodną marką produkowane są wysokiej jakości samochody osobowe, użytkowe oraz specjalne. Dziś marka Mercedes – Benz należy do koncernu Daimler AG, który odniósł w branży motoryzacyjnej ogromny sukces.

Oferowane przez tę firmę samochody posiadają niezwykle elegancki wygląd zewnętrzny. Z kolei przedział pasażerski jest wykończony wysokiej jakości materiałami oraz bogatą konfiguracją.

Wychodząc naprzeciw wszystkim właścicielom samochodów marki Mercedes na rynku oferowane są wysokiej jakości, oryginalne części samochodowe. Ich wymiana jest z czasem konieczna z powodu zużycia się oraz starzenia, Do najczęściej wymienianych części w Mercedesach należą przede wszystkim linki hamulcowe oraz sprzęgła. Wymiana tych części, w zależności od sterowania oraz modelu samochodu, konieczna jest po przejechaniu około 80 000 – 100 000 kilometrów. Z czasem użytkowania pojazdu konieczna jest także wymiana poszczególnych podzespołów elektrycznych oraz elektronicznych. Ponadto często konieczna jest wymiana akumulatora, zepsutego rozrusznika oraz wielu innych części.

Dziś poszczególne części zamienne do Mercedes-Benz można zamówić w sklepach motoryzacyjnych online. Każdy klient może liczyć na szybką oraz sprawna realizację złożonego zamówienia.

Możesz również polubić…