Poligrafia w trójwymiarze

Poligrafia to przede wszystkim usługi pozwalające na druk różnorodnych materiałów tekstowych, reklamowych czy graficznych dla szerokiego grona odbiorców. To również usługi służące zwykłym ludziom w sprawach życia codziennego – pozwalające na tworzenie i drukowanie tekstów użytkowych, dokumentów, prac itp. Poligrafia rozwija się dynamicznie przez cały czas a wachlarz usług wykonywanych w jej ramach stale się powiększa. Można rzec, że zleceniodawców ograniczają obecnie wyłącznie budżet i własna wyobraźnia. Chcąc niewątpliwie zaskoczyć odbiorców treści, warto zaoferować im coś nowatorskiego, czyli nadruk 3d.

Na czym to polega

Technologia druku w jakości 3d pozwala dokonać trójwymiarowej animacji nawet na zwyczajnej płaskiej kartce. Wciąż unowocześniany proces przygotowania, wydruku i produkcji gwarantuje bardzo wysoką jakość produktu. Dzięki zastosowaniu specjalnej przezroczystej folii każdy wydruk jest wyraźny, jasny oraz najwyższej jakości. Ponadto zaawansowane programy komputerowe umożliwiają realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia.

Zastosowanie technologii

Technologia wydruku w trójwymiarze może być zastosowana w różnorodnych produktach, zgodnie z życzeniem Klienta. Tego typu technikę wykorzystuje się najczęściej w przygotowywaniu pocztówek, artykułów biurowych, plakatów, materiałów reklamowych. Nadruk 3d można z powodzeniem wykorzystać również w produkcji gadżetów takich jak zakładki, linijki, podkładki pod mysz lub zabawki. Tego typu materiał reklamowy z pewnością przyciągnie uwagę odbiorcy, pozwalając mu się skupić i wykazać znacznie większe zainteresowanie reklamą aniżeli w przypadku tradycyjnych nośników reklamowych.

Technologia 3d to coś, co kojarzy się bardzo pozytywnie – jest nowoczesne, intrygujące, pozwala odbiorcy na głębszą koncentrację i zainteresowanie przekazywaną treścią czy oferowanymi produktami. Obecnie 3d znajduje zastosowanie już nie tylko w filmach czy animacjach kinowych ale z pomocą stałe rozwijanych i dipracowywanych technologii stwarza idealne warunki reklamowe. Przedsiębiorstwo, które wybierze taką reklamę na pewno zapisze się w pamięci uważnych konsumentów.

 

Możesz również polubić…