Jak grać w Lotto przez Internet?

Świat idzie do przodu, a razem z nim również gry liczbowe w naszym kraju. Pod koniec zeszłego roku Totalizator Sportowy ogłosił prawdziwą rewolucję w obstawianiu zakładów swoich sztandarowych gier. Teraz aby zagrać w Dużego Lotka, Mini Lotka lub Super Pensję nie trzeba już iść do kolektury. Grać możemy nie wychodząc z domu za pośrednictwem Internetu.

Jak grać w Lotto w sieci?

Gra przez Internet jest naprawdę prosta i nie zajmuje dużo czasu. Co należy zrobić? Najpierw trzeba się zarejestrować na stronie Lotto. Podczas zakładania konta podaje się swoje dane osobowe oraz ustala limity dziennych kwot, które pomagają kontrolować wydatki na gry. Później następuje jeszcze weryfikacja nowego użytkownika. Należy kliknąć w link wysyłany do nas w wiadomości mailowej oraz przesłać dodatkowo skan dowodu osobistego, niezbędny do weryfikacji tożsamości i wieku gracza.

Aby grać, należy się następnie zalogować i przelać pieniądze do wirtualnego portfela Lotto. Później już tylko przechodzimy na stronie www do interesujących nas gier i wybieramy ilość zakładów oraz wybór metody gry. Ostatnim krokiem jest niecierpliwie wyczekiwanie na najbliższe losowanie Dużego Lotka, Multi Multi lub innych gier totalizatora.

Możesz również polubić…