Praca jako kierowca TAXI

Kierowcy posiadający prawo jazdy kategorii B największe szanse zatrudnienia mają w firmach logistycznych lub kurierskich, restauracjach dowożących posiłki oraz w firmach taksówkarskich. Ostatnia opcja daje zdecydowanie największą elastyczność, ale także atrakcyjne formy zarobku, zwłaszcza w dużych miastach jak Kraków czy Warszawa. Każdy kto lubi jazdę samochodem, może w prosty sposób połączyć przyjemność z zarabianiem pieniędzy. Praca nie jest trudna, a dla kogoś kto lubi czas spędzony za kółkiem będzie bardzo przyjemna.

Jak zostać kierowcą taxi?

Możliwości na rozpoczecie pracy jako kierowca taksówki jest wiele – od zatrudnienia w klasycznej korporacji taksówkarskiej, przez założenie konta w aplikacji Uber czy Bolt, aż po skorzystanie z oferty partnera rozliczeniowego lub flotowego. Ostatnia opcja wydaje się najbardziej korzystna dla osób, które nie lubią zajmować się formalnościami, biegać po urzędach czy samodzielnie rozwiązywać powstałych problemów. Współpracująć z partnerem aplikacji przewozowych rolą kierowców jest tylko odbywanie kursów, a wszystkie sprawy formalne są na głowie firmy zatrudniającej.

Praca w ERES Partner

ERES Partner zatrudnia i rozlicza kierowców najpopularniejszych aplikacji służących do transportu osób, takich jak Uber, Bolt czy FreeNow. Dzięki współpracy z firmą w Krakowie, Warszawie lub Lublinie, kierowcy nie muszą zakładać swojej działalności gospodarczej ani wyrabiać licencji taxi, aby rozpocząć pracę. Firma zapewnia w 100% legalną jazdę, atrakcyjną ofertę rozliczeń i pełne wsparcie w każdej sytuacji. Współpracując z ERES Partner pracujesz kiedy chcesz i sam jesteś swoim szefem, korzystając z samochodu z floty firmy lub jeżdżąc swoim autem prywatnym.

Firma daje możliwości pracy zarówno w pełnym wymiarze godzin jak i okazjonalnego dorobienia sobie, pracując wieczorami czy też w weekendy. Dzięki elastycznemu grafikowi w łatwy sposób można dostosować godziny pracy do własnej dyspozycyjności. Kierowcy ERES Partner nie są narażeni na żadne duże koszty, związane z tym typem współpracy.

Możesz również polubić…