Dopłaty do zaniżonych odszkodowań – odzyskaj swoje pieniądze

Poszkodowani w wypadkach samochodowych w 99% przypadków otrzymują od Towarzystw Ubezpieczeniowych zbyt niskie odszkodowania. W częsci przypadków otrzymana z odszkodowania kwota nie pozwala nawet na pełną naprawę uszkodzonego pojazdu. Na szczęście, poszkodowani w zdarzeniach drogowych mogą starać się o uzyskanie dopłaty do odszkodowania, czym zajmują się wyspecjalizowane w tym firmy. Co ważne, procedura odzyskania pieniędzy może być przeprowadzona w 100% online, dlatego każdy kto miał szkodę komunikacyjną w ciągu ostatnich 3 lat może odzyskać swoje pieniądze bez wychodzenia z domu.

Czym są dopłaty do odszkodowań?

Dopłaty do odszkodowań to rodzaj dopłat, o który mogą starać się poszkodowani w wypadkach samochodowych, którzy otrzymali zbyt niską kwotę odszkodowania z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego. Skorzystanie z takiej formy dopłaty to świetne rozwiązanie głównie dla osób, które otrzymały na tyle niską kwotę odszkodowania, że nie są w stanie w pełni pokryć kosztów naprawy swojego pojazdu. Uzyskanie dopłaty do odszkodowania jest możliwe w każdym przypadku, w którym od powstania szkody nie minęło więcej niż 36 miesięcy. Prawo do skorzystania z tej opcji dotyczy także osób, które dokonały już naprawy swojego samochodu, a nawet sprzedali go i nie są już jego posiadaczami.

Jak uzyskać dopłatę?

Najlepszym sposobem na odzyskanie swojego odszkodowania jest skorzystanie z usług specjalizującej się w tym firmy. Można dochodzić swoich praw samodzielnie, lecz może okazać się to nieskuteczne, a nieprawidłowe działanie może utrudnić późniejszą pracę specjalistów, jeśli zdecydujemy się finalnie skorzystać z ich usług. Cały proces odzyskiwania zaniżonej wypłaty z odszkodowania, w większości przypadków odbywa się zdalnie. Po dostarczeniu do specjalizującej się w tym firmy niezbędnych dokumentów takich jak dokumentacja szkody oraz kosztorys naprawy pojazdu, sporządzony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe, otrzymujemy informację czy dopłata jest możliwa, a jeśli tak to w jakiej wysokości. Po akceptacji kwoty dopłaty i dopełnieniu kilku formalności pozostaje nam wyłącznie oczekiwanie na przelew w ustalonej kwocie.

Możesz również polubić…