Karty podarunkowe w giftmall

Co to jest karta podarunkowa Giftmall?

Karta podarunkowa — to karta przepłacona z określoną kwotą pieniędzy, którą można wykorzystać na różne zakupy.

Jak działa karta podarunkowa Giftmall

Karty podarunkowe — to forma kart przepłaconych, na których przechowywane są środki do wykorzystania w przyszłości. Zazwyczaj istnieją dwa rodzaje kart podarunkowych: karty typu otwartego i zamkniętego. Oba typy mogą być zwykle używane online i osobiście.

Wiele kart podarunkowych ma minimalną i maksymalną początkową kwotę do pobrania. W niektórych sytuacjach można ich użyć do opłacenia części zakupu gotówką, debetem lub środkami kredytowymi wykorzystywanymi do zrekompensowania wydatków. Jako środek ostrożności w celu zmniejszenia ryzyka utraty wielu kart podarunkowych można również zarejestrować procedurę online, która umożliwia śledzenie pozostałego salda i zamrożenie go w przypadku utraty karty. Dlatego niektóre karty podarunkowe są bezpieczniejsze niż gotówka.

Karty podarunkowe z zamkniętego typu Giftmall

Takie karty są często sprzedawane przez sklepy, co pozwala posiadaczowi karty kupić coś od określonego sprzedawcy. Karty o zamkniętej pętli mogą być zwykle używane tylko z jednym sprzedawcą, w sklepie lub na jego stronie internetowej. Jeśli jednak jedna firma jest właścicielem kilku różnych sprzedawców detalicznych, może wydawać karty podarunkowe, których można użyć w dowolnej z nich.

Karty podarunkowe typu zamkniętego zwykle nie wymagają opłaty aktywacyjnej. Te karty podarunkowe nie będą również zawierać logo handlowca (firmy świadczącej usługi finansowe, która faktycznie zajmuje się mechaniką transakcji), chociaż zawierają logo Sprzedawcy; w pewnym sensie działają jak reklama sklepu. Ponadto zwykle nie są one uzupełniane, więc po wydaniu salda nie są już używane. Środki pieniężne na zamkniętej Karcie Podarunkowej mogą również mieć określoną datę wygaśnięcia, co wymaga od użytkownika korzystania z karty przez określony czas.

Karty upominkowe — popularne prezenty na wesela i książki dla dzieci. Wielu sprzedawców oferuje je również jako bonus dla osób, które zarejestrowały się w swoich rejestrach.

Karty upominkowe typu otwartego Giftmall

Dane karty oferują równowartość gotówki, którą można wykorzystać w dowolnym centrum handlowym, w którym karta jest akceptowana, a także w Internecie. Karty te będą wyświetlać logo systemu płatności i mogą być używane do dokonywania wszyscy rodzajów płatności elektronicznych niemal w dowolnym miejscu.

Zaletą kart podarunkowych Giftmall jest również to, że są one używane jako standardowa karta przepłaconą. Karty te są zwykle przeładowywane, co pozwala użytkownikowi na samodzielne dodawanie funduszy. Karty z otwartym obiegiem czasami wymagają opłaty aktywacyjnej, którą należy uiścić przy zakupie karty.

Źródło: giftmall

 

Możesz również polubić…