Klasyka na czterech kołach.

Ten włoski styl.

 

W dzisiejszych czasach wiele pomysłów ze starych lat widzimy unowocześnionych. I tak auto, małe ekskluzywne z lat 50 zaprezentowało się na włoskim rynku już w roku 2007. Fiat 500 włoskiego producenta wszedł, jak petarda na rynek. Obecnie już góruje na drogach, kierowany przez kobiety, jak i również mężczyzn. Klasyczny model o uroczym wyglądzie zachowuje styl, w dwubarwnej i jednobarwnej odsłonie. Jego maksymalna szybkość to około 160 kilometrów a godzinę. Lekkie, delikatne nuty, zgrabna wersja z trzydrzwiową odsłoną. W nim zastosowano silnik 1, 2, gdzie nie spala on znacznej ilości paliwa podczas jazdy.

Doskonały model na obecne problemy z parkowaniem, doskonały model do pracy i nie jest on drogi w sprzedaży. Ma opływową, zaokrągloną karoserię. Wygląda, jak bombka, posiada klimatyzację. Model oferowany na benzynę, jak i również na elektrykę. Jego cena wyjściowa to kilkadziesiąt tysięcy złotych.
Podsumowując, model fiat 500 z silnikiem 1, 2 to nowoczesna wersja samochodów produkowanych w latach 50-tych tamtego stulecia.

Możesz również polubić…