Mercedes ośmio – walcowy.

Auta na full wypasie.

Świat motoryzacji wygląda wyśmienicie. Gustowne, szykowne i wyrafinowane wnętrza auta. Jak i również pięknie lśniąca karoseria, bez żadnych zarysowań. Nowe modele rocznika 2020 zachwycają miłośników aut swoim wyglądem.
Model mercedes AMG E 63 S 4Matic+ to ekskluzywny, wręcz nadzwyczaj luksusowe auto. Duże, szerokie, postawne, trzyma się mocno nawierzchni. Samochód ten jest bardzo pakowny, pomieści ana luzie pięć osób. I jeszcze zostanie mnóstwo miejsca. Wmontowano w nim ośmiowalec. I rura wydechowa wydaje specyficzny dźwięk.
Doskonały model a długie trasy, zwłaszcza zagraniczne. Mercedes prezentuje się, jak bestia, i pokona każdą trasę bez żadnych problemów. Jego maksymalna siła, maksymalna prędkość podczas jazdy to 300 kilometrów na godzinę.

Audi, niemiecka marka.

Niemcy słyną z najlepszej jakości marek samochodów. I takimi też autami się poruszają. Obecnie zaprezentowali rocznik 2020 – Audi A7 sportback. Ten model to siostrzeniec Audi A6. Postawiono w nim na wysokiej jakości estetyczny wygląd. Ma ścięty tylny bagażnik. Szyba tylna nie zapada się a jest w pół delikatnym okręgu do bagażnika. Wpada swym wyglądem w model coupe. Posiada ekran dotykowy, ma trzy displaye. Jego maksymalna szybkość podczas jazdy a autostradzie to około 250 kilometrów a godzinę. Zupełnie z każdej strony nabity elektroniką, gdzie wszystko jest pod kontrolą.
Podsumowując, niemiecka marka aut znowu zaskakuje i prezentuje swój typowy niemiecki styl.

Możesz również polubić…